KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524101

nr 1352 4101

Oidentifierad konstnär. Stilleben med äpplen. Signerad Liz. Olja på duk, 26x31 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:42:22

3/10 11:54:38 1      500 kr
4/10 19:56:12 2      Vinnande bud